P.o.d. Systém

 

Brasil POD

 

Pro své obzvlášť příznivé podmínky pro pěstování kávy je Brazílie právem nazývána králem kávového trhu. V provincii Fazendas je pěstována nejkvalitnější Arabica - Caffé Santos. Svoje jméno dostala po přístavu Santos kde jsou pytle ještě nepražené kávy naloděny a poté přepraveny do nejmodernější pražírny Caffé Corsini. Díky sametové chuti s jemným nádechem čokolády je ideální ranní kávou.

 

Columbia POD

 

Kolumbie je největší světový výrobce jakostní kávy, tradičně tmavě pražené, silné, vynikající chuti. Na úpatí sopek v kolumbijských Andách se pěstuje výběrový druh kávy Arabica. Název Medellin Supremo dostala podle velikosti svých zrn. Pro svou obzvlášť sladkou chuť s nádechem karamelu a delikátním aroma oříšků je vhodná k potěšení před obědem. Světovými znalci je hodnocena jako velmi lahodná.

Jamaica POD

 

Není pochyb o tom, že jamajská káva Blue Mountain je ta nejlepší a nejdražší káva na světě. Oblast Blue Mountain (Modré hory) je kolébkou tohoto mimořádného druhu Arabica. Omezené množství této exkluzivní kávy je exportováno na rozdíl od jiných káv ve speciálních dřevěných sudech opatřených certifikátem. Vůně kávy je intenzivní a silná. Její chuť je plná, harmonická a ovocná, má tedy vše co si jen lze od kávy přát. Jsme hrdí, že můžeme nabídnout mimořádný zážitek z opravdu výjimečné kávy.

Kenya POD

 

Káva pěstovaná ve stínu banánovníků na terasách, které lemují úbočí hor ve 2000 metrech nad mořem. Toto je charakteristická krajina pro pěstování nejlepší kávy Arabica v Keni, kterou můžete díky naší nabídce ochutnat. Označení "AA washed" znamená, že jsme pro vás vybrali zrna nadprůměrné velikosti. Zrna jsou zpracována nákladnější, ale šetrnější mokrou metodou, která zachovává kvalitu kávových zrn a méně je poškozuje než suché zpracování. Pro kávu z Keni je charakteristické silné aroma a čokoládová příchuť. Díky výrazné chuti je velmi vhodná po jídle.

Arabica POD

 

 

 

Decaffeinato POD

 

 

 

Zpět

POSKYTNUTÍ KÁVOVARU

Již 11 let dovážíme a a provádíme servis profesionálních kávovarů Expobar v České republice...

více zde

PODPORA PRODEJE

Nabízíme maximální podporu prodeje kávy CORSINI Café, která zahrnuje veškeré vybavení...

více zde

PRODUKTY

Zrnková káva, čaje, horké čokolády, doplňkový sortiment, kávovary, mlýnky na kávu...

více zde

ŠKOLENÍ, SERVIS

Provádíme školení personálu, který naučíme základním dovednostem...

více zde

VIDEA

Francesco Sanapo představuje Caffe Corsini...


více zde

CERTIFIKÁTY

CORSINI Café S.p.A je již od roku 2001 držitelem certifikátu kvality dle UNI EN ISO 9001:2000...

více zde

Corsini caffé - káva nejvyšší kvality